REFERENCE

Disponuji vlastním FOTOKOUTKEM

REFERENCE

"Lepšího DJe jsme si nemohli přát!!! Skvělá party!!! Od všech hostů jsme dostali pochvalu a kompliment, že to byla nejlepší svatba na které byli. Mockrát děkujeme Radkovi, za jeho skvělou práci, skvělé písničky, skvělou atmosféru a skvělý fotokoutek. Všichni si to moc užili. 🙂 “"
Reference Dj na svatbu
Miroslava Stodolicova
Klient
"Radek byl výborný. Dali jsme mu minimum instrukcí a trefil se maximálně do našeho vkusu. Krásné byly i světelné efekty. Díky němu jsme trsali, jak o život 🙂 Bude-li v budoucnu příležitost, určitě ho využiji či přátelům doporučím. Za nás deset hvězd z pěti 😀 Díky, Radku :)"
Martina Šubrtová
Klient​
"Radek je profesionál na svém místě! Mockrát děkujeme za super ozvučení, moderování a celkovou pomoc na naší svatbě. Všichni jsme si to moc užili a hlavně si zatancovali ! 🙂 Hosté si Radka chválili, určitě doporučíme dál ! :-)"
Reference
Sylvie Hohnová
Klient
"Senzační spolupráce, nemám ani nejmenší výhradu. Všichni hosté si vás Radku moc chválili! Děkujeme. Rozhodně doporučuji!"
Hanka Jonášová
Klient
„DJ Radek byl správná volba na naši svatbu. Celý den se perfektně staral o hudbu, včetně nazvučení venkovního obřadu. Tančilo se, zpívalo se a hosté se bavili až do rána. Moc děkujeme!!"
Gabriela Vlčková
Klient
"Radek se zúčastnil jako DJ naší svatby. Výběr hudby byl opravdu skvělý, hosté - napříč generacemi - se bavili a tancovali až do rána! Od Radka jsme měli vypůjčený také fotokoutek, takže nám hosté mohli lepit fotky se vzkazy do svatební fotoknihy. Moc děkujeme za skvělou atmosféru na svatbě."
Jáchym Lukeš
Jáchym Lukeš
Klient​
„Radek byl velmi přátelský a pozorný. Celkově z něj byli všichni hosté nadšení. Hudbu hrál takovou, jakou jsme si vybrali ale to co sám hrál, byla pecka a moderoval vše co bylo zapotřebí. Pokud nikdo netančil, tak měl energii a sám si tančil do hudby, což bylo super, že jen nestál, ale bavil se. Doporučuji všem, co si chtějí svatbu opravdu užít.“
Naty Koudelková
Klient
"Senzační spolupráce, nemám ani nejmenší výhradu. Všichni hosté si vás Radku moc chválili! Děkujeme. Rozhodně doporučuji!"
Jakub Radkovský
Klient

PROMO VIDEO

FOTOKOUTEK

Galerie z akcí