Kdo je DJ Radek Šiml

O mně

Profesionální DJ na svatby, firemní večírky a narozeninové oslavy. Jsem profesionální DJ na svatbu či firemní večírek a za sebou mám více jak 12 let zkušeností. Asi jako každý teenager jsem rád poslouchal hudbu a obcházel kluby. Po dokončení studií jsem při zaměstnání začal docházet do podniků, kde jsem se za pomocí zkušenějších a starších kolegů vše učil a sbíral zkušenosti. Hraní se stalo mou vášní a velkým koníčkem. Postupem času se ze mne stal profesionální klubový DJ. Následně jsem se začal zaměřovat na svatby a soukromé akce.

Dj na svatbu Praha
Dj na svatbu, svatebí DJ Radek

Specializuji se na svatby, firemní párty, plesy či jiné soukromé akce. Zkušenosti mám i z akcí pro LGBT. Vidět mne můžete na Prague Pride, kde již třetím rokem jako DJ vystupuji. Rád hraji i na dětských oslavách či dětských dnech. Mám velice rozsáhlý hudební repertoár, který zahrnuje ty největší hity od 60.let až po současnou hudební scénu, pop music nebo československé hity. Cizí mi není ani elektroswing, latino house, tek house, minimal. Díky své dlouholeté praxi mám velký hudební rozsah a dokáži vyhovět všem věkovým generacím. 

Jsem rezidentem klubu Phenomen, pravidelně hraji v Dupexu a P.M.klubu. Znát mne můžete také z Termaxu, Rodea, K.U.baru, z Lávky, klubu Postel nebo Top Gearu. V součastnosti se věnuji především soukromým akcím. 

Mezi mé dlouholeté klienty patří firma eBay, Česká spořitelna, ČSOB, firma Campingaz, Alkton Radisson blue, Casino Bonver, pravidelně hraji na Plese sestřiček pořádaném na pražském Žofíně, hrál jsem pro Ikem, hotel Don Giovanni a hotel Step nebo palác Lobkowitz.

Dj na firemní večírek Cubex

POPTEJTE MĚ JEŠTĚ DNES

"Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty."

Fotokoutek

Můj profesionální fotokoutek FunBox (více na www.fotokoutekfunbox.cz) se perfektně hodí na jakýkoliv typ akce. Ať už jde o svatbu, firemní večírek, ples či oslavu, fotokoutek by na párty neměl chybět. Tato nenucená forma zábavy je vhodná pro všechny věkové kategorie. Vaši hosté si při ní užijí spoustu legrace a navíc si z večírku odnesou i hezkou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Díky rychlé a kvalitní tiskárně Vám vytištění fotografie zabere jen pár sekund (20 sekund/fotografie ). Součástí fotobedny jsou i vtipné rekvizity, které Vaši hostům vykouzlí úsměv na tváři. Máme různé tipy rekvizit a jsme schopni Vám zajistit rekvizity i na dané téma. Součástí fotokoutku je i obsluhující personál, kte

fotokoutek

Svatební hry

Galerie z akcí