Fotokoutek

Fotokoutek

Můj profesionální fotokoutek/fotobedna FunBox (více na www.fotokoutekfunbox.cz) je skvělá zábava i vzpomínka. Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut, Vaši hosté se skvěle zabaví a z párty si odnesou originální dárek a krásnou vzpomínku. 

Fotobedna se hodí na svatby, eventy, firemní večírky, plesy nebo narozeninové oslavy. Fotokoutek lze využít prakticky kdekoliv a na jakémkoliv typu akce.

Fotokoutek na firemní večírek
Fotokoutek na svatbu

Rychlý tisk fotografií

Velkou výhodou fotokoutku Funbox je rychlý tisk fotografií (20 sekund/fotka) a velice snadná obsluha a manipulace. Zajistím Vám i obsluhující personál, který Vám vše rád vysvětlí, nasměruje a zbytek je už na Vás.

Rekvizity

Součástí fotobedny jsou samozřejmě vtipné i tématické rekvizity, takže si každý z návštěvníků u samotného focení užije i spoustu legrace, to Vám garantujeme 🙂

Jako rekvizity pro Vás mám připravené falešné knírky, paruky, klobouky, srandovní brýle, škrabošky nebo tabulku s křídou, díky které můžete napsat vzkaz a mnoho dalšího.

Cedule fotokoutek

Svatební hry

Profesionální fotokoutek na Vaší akci za bezkonkurenční cenu

Fotobedna je způsob jak nenuceně a přitom efektivně pobavit všechny přítomné hosty všech věkových kategorií, od těch nejmladších, až po ty nejstarší generace na plese, večírku, svatbě či oslavě narozenin. Připravte pro hosty originální zábavu, na kterou budete všichni s radostí vzpomínat a navíc si odnesete plno bláznivých a vtipných fotografií.

 

 

Fotokoutek

Můj profesionální fotokoutek FunBox (více na www.fotokoutekfunbox.cz) se perfektně hodí na jakýkoliv typ akce. Ať už jde o svatbu, firemní večírek, ples či oslavu, fotokoutek by na párty neměl chybět. Tato nenucená forma zábavy je vhodná pro všechny věkové kategorie. Vaši hosté si při ní užijí spoustu legrace a navíc si z večírku odnesou i hezkou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Díky rychlé a kvalitní tiskárně Vám vytištění fotografie zabere jen pár sekund (20 sekund/fotografie ). Součástí fotobedny jsou i vtipné rekvizity, které Vaši hostům vykouzlí úsměv na tváři. Máme různé tipy rekvizit a jsme schopni Vám zajistit rekvizity i na dané téma. Součástí fotokoutku je i obsluhující personál, kte

fotokoutek

Fotokoutek FunBox je skutečně originální zábava pro každého

– skvěle pobaví každou věkovou generaci

– neomezené možnosti pozadí díky klíčování

– hromada vtipných fotek

– tisk fotek hned na místě dle výběru (nejčastější 10x15cm)

– možnosti sdílení přes sociální sítě, mail

– snadná obsluha a manipulace

– krásné vzpomínky na pořádanou akci

 

 

Na výběr máte neomezené možnosti pozadí

Na výběr máme asi z 50 druhů pozadí, ale díky našim šikovným grafikům jsme schopni vyrobit i pozadí na míru. Samozřejmě si můžete udělat i svoje vlastní. Použít se dají i fotografie. Nezbytnou součástí je klíčování. Stoupnete si k zelenému plátnu a jednoduše si vyberete pozadí, které se Vám líbí. Na Vaše přání Vám na fotografii také umíme zhotovit šablonu s textem či logem.

 

Rekvizity Vám zajistí dokonalé a veselé fotografie 

Máme skutečně bohatou zásobu vtipných rekvizit od barevných paruk, srandovních brýlí, klobouků, škrabošek, cedule s nápisy, které se hodí jak na večírky, narozeninové párty, tak i na svatby. Pro děti ( a nejen pro ně ) máme připravené tykadýlka, plyšáky, pavouky, balonky, klaunské nosy, meče, korunky a mnoho dalšího. Pokud budete pořád večírek či párty na konkrétní téma, potřebné rekvizity Vám zajistíme.

 

Rychlý a okamžitý tisk fotografií ihned na místě dle Vašeho výběru

Náš fotokoutek je složen z nejlepších komponentů pro maximální kvalitu. Díky naší profesionální tiskárně Canon Vám vytištění fotografie zabere skutečně jen pár vteřin, takže se nemusíte obávat dlouhého a nudného čekání. Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale dle Vašeho požadavku Vám jsme schopni zhotovit i jiný rozměr.

 

Možnost sdílení přes sociální sítě

Fotokoutek toho ale umí daleko víc. On-line sdílení na sociálních sítích, odesílání emailem, posílení pozice klienta na facebooku ( fotka za “ like “ ), ale také sběr marketingových dat ( FunBox sám před odesláním fotky položí respondentovi několik krátkých otázek ), to je jen krátký výčet toho, co náš fotokoutek umí.

 

 

Až 50% slevy na kombinované balíčky

 

Navíc nabízím různé balíčky produktů, které jsou v kombinaci s DJ na svatbu, oslavu, firemní večírek či ples za zvýhodněnou cenu.

Svatební hry

Galerie z akcí