Vlastním profesionální FOTOKOUTEK

DJ na firemní večírek

DJ nejen na firemní večírky, ale také ples nebo sportovní akci. Pokud hledáte vhodného Dj na firemní večírek, jsem tou správnou volbou. Už více jak 10 let sbírám zkušenosti hraním firemních večírků, svateb, soukromých akcí či v hudebních klubech. Každá akce, kterou odehraji, je pro mě zcela výjimečná a vždy k ní přistupuji individuálně.

Dj na firemní večírek Cubex
Dj na svatbu, svatebí DJ Radek

Moderování

Skvělou hudbou mé dovednosti rozhodně nekončí. Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus. Zde jsem se naučil správné výslovnosti i to, jak řídit průběh svěřené akce. Čili nemusíte mít obavu mě angažovat na Vaší firemní párty, plese či sportovní akci i v roli moderátora. Kombinace DJ a moderátor v jedné osobě je praktická a ušetří Vám finance.

Zábava

Dalším bonusem, kterým jsem schopen obohatit Váš večírek je videotéka a karaoke(https://www.djradeksiml.cz/karaoke/#). Díky tomu můžete na Vaše hity nejen tančit, ale připomenout si je i ve vizuální formě nebo si je dokonce zazpívat, pokud zvolíte karaoke. Mojí druhou velkou vášní je focení. Proto jsem pořídil fotokoutek(https://fotokoutekfunbox.cz/), který přinese na Vaši akci spoustu zábavy a ještě si může každý odnést jedinečný dárek. Kdo má rád klasiku, tomu mohu pronajmout Instax.

Dj na svatbu, svatebí DJ Radek

DJ NA JAKÝKOLIV TYP AKCE

 

Hledáte DJ na oslavu? DJ na párty? DJ na firemní večírek? DJ na event nebo jakoukoliv akci? Hudební doprovod je vždy vítaným zpestřením.

Díky svým bohatým zkušenostem vám zařídím skvělou párty na soukromých večírcích nebo oslavách jakéhokoliv typu.

V mém repertoáru najdete ty největší hity od let 60tých až po současnost napříč celým hudebním spektrem. Nedělá mi problém rock, pop, latino, oldies, československá hudba, ani všechny směry taneční hudby jednadvacátého století. U mě si vybere opravdu každý. Žiji v Praze, ale jako DJ cestuji po celé České republice.

Kompletní technické zajištění

Vše co jsem Vám jmenoval, zajistím i technicky. Opravdu se nemusíte o nic starat. Samozřejmostí je špičkový zvuk (https://www.djradeksiml.cz/kopie-z-sluzby/). Vlastním několik sad profesionálních zvukových kompletů, díky tomu mohu přizpůsobit výběr aparátu od malých rodinných oslav, až po rozlehlé venkovní prostory. Na výběr mám i z několika profesionálních světelných efektů. Pokud se rozhodnete pro videotéku či karaoke, není problém ani projekce na plátno nebo tv.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu
  • „Jsem DJ, který rozproudí nejen Váš firemní večírek, ale jakýkoliv typ akce.“

Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

Malé shrnutí na závěr : 

Dj, moderátor, karaoke, videotéka, fotokoutek a navíc profesionální obrazová, zvuková i světelná technika a výhodné cenové balíčky. Proto se na mne neváhejte obrátit s nezávaznou poptávkou pomocí formuláře nebo na telefonním čísle.

Fotokoutek

Můj profesionální fotokoutek FunBox (více na www.fotokoutekfunbox.cz) se perfektně hodí na jakýkoliv typ akce. Ať už jde o svatbu, firemní večírek, ples či oslavu, fotokoutek by na párty neměl chybět. Tato nenucená forma zábavy je vhodná pro všechny věkové kategorie. Vaši hosté si při ní užijí spoustu legrace a navíc si z večírku odnesou i hezkou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Díky rychlé a kvalitní tiskárně Vám vytištění fotografie zabere jen pár sekund (20 sekund/fotografie ). Součástí fotobedny jsou i vtipné rekvizity, které Vaši hostům vykouzlí úsměv na tváři. Máme různé tipy rekvizit a jsme schopni Vám zajistit rekvizity i na dané téma. Součástí fotokoutku je i obsluhující personál, kte

fotokoutek

Svatební hry

Galerie z akcí