Dj na svatbu

Dj na svatbu Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou. Hraní na svatbách se věnuji 10 let a patří mezi mé nejoblíbenější. Vždy je to pro mne veliká čest být součástí tak výjimečného dne, kterým svatba beze sporu je. Díky bohatým zkušenostem svatebního DJ, které jsem za ty roky nasbíral, Vám zajistím skvělou zábavu jak během dne, tak i během večerní párty. Mám rozsáhlý hudební repertoár a dokáži vyhovět každé věkové generaci včetně dětí. Můj hudební playlist obsahuje ty největší hity od 60.let až po současnost. 

Dj na svatbu Praha
Dj na svatbu, svatebí DJ Radek

Samozřejmostí jsou i písničky na přání pro Vás a Vaše hosty. Na každé svatbě se ze sebe snažím vydat maximum a tím přispět k nezapomenutelnému zážitku ze svatebního dne. Vedle neodmyslitelného hraní Vašich oblíbených písniček se rovněž můžete těšit na řadu zajímavých soutěží a her včetně moderování. Spolupracuji jen s ověřenými dodavateli. Na Vaše přání Vám doporučím profesionálního fotografa či kameramana, koordinátorku a dokáži zprostředkovat zábavu jakéhokoliv typu. Zkušenosti mám i ze zahraničních svateb. V níže uvedených bodech se dozvíte, co vše jsem Vám schopen zajistit. 

Zde se můžete podívat na mé reference

Jako DJ na svatbu jsem hrál po celém území České republiky

Na svatbách jsem hrál po celém území české republiky. Mimo jiné na hradě Karlštejn, zámku Troja, zámku Dobříž, v Martinckém paláci, ve Všeticích, v chateau St. Havel, St. Clara futura, v Alkronu, restaurace Mánes, Modrý mlýn, ve Villa Lanna, na Konopišti a Petřínských terasách, v Pavilónu Grébovka, v Hlubočepském zámku, v St. Třebešice, hotel The Mark, hotel Mandarin a na mnoha dalších kouzelných místech.

Dj na svatbu Radek Šiml

Svatební hry

 • Co vše Vám mohu jako DJ na svatbu nabídnout

1) Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • – garantuji vysokou kvalitu zvuku 
 • – díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • – světelné efekty
 • – ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • – poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • – možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

2) Program odpolední zábavy

 • – hudba během celého dne
 • – moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • – moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

3) Večerní svatební párty

 • – nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • – písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • – možnost karaoke ( má sbírka karaoke hitů obsahuje 5000songů ) a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • – pořádná párty až do rána : )

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky : ) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty : ) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Jsem vášnivý motorista a cestuji nejen po Praze, ale po celé České republice. 


Pokud si přejete zaslat nezávaznou poptávku, využijte formulář níže. Odpovím vám maximálně do 48h. V urgentních případech mne neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle +420 773 537 714.

DJ na svatbu
DJ na svatbu

„Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty.“ 

Zkušenosti

 
 • Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu
 • Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

Svatební DJ, DJ na svatbu Praha Radek Šiml
Svatební DJ, DJ na svatbu Praha Radek Šiml

Lukáš Krpálek je jedním z mých klientů. Je to známý český zápasník, olympijský vítěz z roku 2016, mistr světa z roku 2014 a dvojnásobný mistr Evropy mezi seniory v judu. V roce 2016 se stal vítězem ankety Sportovec roku o nejlepšího sportovce České republiky. V témže roce získal ocenění v kategorii sportovní výkon roku v anketě Sportovec Kraje Vysočina.

Nazvučení obřadu na svatbě v Praze, Brně i Moravě
Nazvučení obřadu na svatbě v Praze, Brně i Moravě

Fotokoutek

Můj profesionální fotokoutek FunBox (více na www.fotokoutekfunbox.cz) se perfektně hodí na jakýkoliv typ akce. Ať už jde o svatbu, firemní večírek, ples či oslavu, fotokoutek by na párty neměl chybět. Tato nenucená forma zábavy je vhodná pro všechny věkové kategorie. Vaši hosté si při ní užijí spoustu legrace a navíc si z večírku odnesou i hezkou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Díky rychlé a kvalitní tiskárně Vám vytištění fotografie zabere jen pár sekund (20 sekund/fotografie ). Součástí fotobedny jsou i vtipné rekvizity, které Vaši hostům vykouzlí úsměv na tváři. Máme různé tipy rekvizit a jsme schopni Vám zajistit rekvizity i na dané téma. Součástí fotokoutku je i obsluhující personál, kte

fotokoutek

Svatební hry

Galerie z akcí