Vinylové podlahy, PVC, Marmoleum

PVC, Vinyl

Krytiny z PVC a vinylu jsou ideální pro místnosti vyžadující hygienickou a voděodolnou podlahu, která se navíc snadno udržuje. Kromě mnoha barev a vzorů se nabízejí také různé kvality podle způsobu výroby a složení jednotlivých vrstev. 
Na trhu podlahových krytin naleznete širokou nabídku bytového PVC od různých výrobců. Nenechte se zatlačit od prodejce do levných materiálů, vymstí se vám to. Bytové PVC se totiž nejvíce lisí ve vnitřní struktuře materiálu, do které zákazník bohužel nevidí. My vám poradíme na ktreré parametry se máte při výběru zaměřit, aby jste měli kvalitní podlahu.

Dodáváme linoelum a  vinylové podlahy od značky Tarkett, Armstrong, Desingline, Thermofix.    http://bytove.tarkett.cz/products/vinyl/select

Stejně jako u koberců zajistíme i pokládku PVC a vinylu. Na pokládku každého podlahového materiálu je určen základní technologický postup. Nechte si proto položit podlahu od nás tak, aby jste měli plnou záruku na materiál a provedenou práci. Obnáší to zejména důkladnou přípravu podkladu a celoplošné přilepení.
Údržba je velice snadná, chcete-li však prodloužit její životnost je potřeba o podlahu pečovat správným způsobem a používat vhodné prostředky, s tím vším vám rádi poradíme.