Vestavěné skříně

 

Atypický prostor? Sešikmená střecha? Prostory pod schody? Nebo jiná, těžko využitelná místa vašeho bytu či domu? Vestavěné skříně setří každý centimetr vašeho prostoru a to zejména v malých bytech a domech.
Vyrábíme moderní i klasické vestavěné skříně na míru danému prostoru, který pro ně vymezuje tvar a velikost. Díky vestavným skříním získáte originální nábytek, velký úložný prostor a ušetříte spoustu zastavěné plochy. 
Kam se hodí vestavěné skříně? Všude tam, kde klasická skříň nevyhovuje svými rozměry. Pod snížený podhled, pod schody, na vestavěné patro nebo pod něj, do úzkých výklenků, či ke stropu.
Vestavěnou skříň lze vyrobit podle stylu celého domova a ostatního nábytku. Vytvoří vám tak přirozené prostředí s dostatkem úložného prostoru. 
Je dobré zaměřit se především na dveře, které jsou pohledovou částí vestavěných skříní a mají hlavní estetickou funkci, propůjčují skříni atraktivní vzhled a díky tomu je skříň elegantní součást místnosti. Vedle klasického výklopného otevírání jsou oblíbené také dveře posuvné, které se skládají z několika samostatných dílů.