Pokládka parket

Když chcete vdechnout svému domovu nádech stylu, elegance a luxusu, nesmí u vás chybět parketové podlahy, které splňují všechny již zmíněné body. Parkety nebo palubky nejsou dnes žádná novinka, i přesto nestárnou. Dřevo, jakožto krásný materiál s příjemnými vlastnostmi se hodí do každého interiéru, navíc je můžete instalovat jak na dřevěné, tak i betonové podklady. 
Oproti původním instalacím, kdy se parkety přibíjeli k podkladu a vznikalo tím při chůzi vrzání poté, co se časem uvolnili, se dnes parkety celoplošně lepí, čímž je podlaha mnohem pevnější a odolnější. Ať už se jedná o novostavbu nebo rozsáhlou rekonstrukci, podlaha z parket s přehledem nahradí klasickou dřevěnou podlahu.  Povrch parket chrání lak nebo olej.
Kromě klasických evropských dřevin se dnes na trhu objevují i tropické dřeviny, tmavší, tvrdší a odolnější vůči vodě. Nejoblíbenější je však stále dub v mnoha podobách.

Máte-li rádi přírodní materiály, jsou parkety pro Vás správnou volbou. Variant jejich vzhledu na vaší podlaze je nespočet, od klasického "stromečku" až po různé mozaiky.

Máme mnoholeté zkušenosti v oboru od malých bytů po velké stavby či rekonstrukce ve spolupráci s nejlepšími odborníky ve stavebnictví.
Používáme pouze kvalitní materiál.